У понеділок, 23 вересня під керівництвом професора Лесі Ковальської студенти першого курсу кафедри Документознавства та інформаційної діяльності ДУІКТ відвідали виїзне заняття в Національному музеї історії України у Другій світовій війні. У стінах меморіального комплексу здобувачі освіти ознайомилися з новими цікавими експозиціями, виставками та інтерактивними інсталяціями.
У музейному просторі яскраво відображено поєднання минулого і сьогодення. Це спонукало студентів брати активну участь в обговоренні дискусійних питань щодо сучасних подій в Україні. Гості музею отримали підтвердження окремих історичних фактів, спираючись на документні пам’ятки.
Освоєння нової спеціальності та набуття нових знань і навичок є важливою складовою освітнього процесу вищої школи. Водночас, сучасне навчання потребує поєднання теорії та практики, набуття досвіду та вмінь задля успішної професійної реалізації в майбутньому.
Навчально-практична колаборація дозволяє закріпити здобуті знання та розкрити нові перспективні напрями професійного розвитку. Разом із тим у подібних ситуаціях можна вирішити різноманітні організаційно-виховні завдання освітнього процесу.
З-поміж таких питань виділяємо:
Переконуємося, що пізнавати специфіку майбутнього фаху та отримувати нові знання здобувачі вищої освіти спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» повинні в поєднанні аудиторного навчання та виїзних практичних занять, про що свідчать цікаві світлини та фотовідгуки.
Доєднуйтестя до нас у соцмережах: